Yemekte Denge - Dengeli Besleniyorum Resim Yarışması sonuçları açıklandı!

İl Kategori Okul Sınıf Öğrenci Adı Soyadı
İzmir 1. Kategori Karşıyaka Mavi Şehir 1/D Süleyman Ege Arıkan
İzmir 1. Kategori Bornova Dokuz Eylül 2/C Elifsu Tülek
İzmir 1. Kategori Karşıyaka Fuat Köprülü 2/B Bade Derinkır
İzmir 2. Kategori Bornova Dokuz Eylül 3/C Mert Kocaman
İzmir 2. Kategori Buca Cengiz Sani 4/C Ceylin Tosun
İzmir 2. Kategori Karabağlar Duğrallar 4/D Rend Zaid
İstanbul 1. Kategori Cumhuriyet İlkokulu 1/A Ayşe Selvi
İstanbul 1. Kategori Semiha Şakir İlkokulu 1/A E. Ceylin Dönmez
İstanbul 1. Kategori Cumhuriyet İlkokulu 1/C Eylül Bade Aktaş
İstanbul 2. Kategori Ataşehir Çağrıbey İlkokulu 3/A Hibe Nahas
İstanbul 2. Kategori Orbay İlkokulu 3/B Kamil Ali Özen
İstanbul 2. Kategori Ahmet Emin Yalman İlkokulu 3/B Doruk Efe Demir
Antalya 1. Kategori Döşemealtı Toki İlkokulu 1/A Ceylin Tuğhan
Antalya 1. Kategori Döşemealtı Toki İlkokulu 1/A Selin Şamil Tankal
Antalya 1. Kategori Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu 2/A Damla Bozel
Antalya 2. Kategori Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu 4/C Feyza Evgin
Antalya 2. Kategori Döşemealtı Toki İlkokulu 4/A Zeynep Sena Kaya
Antalya 2. Kategori Güngör Gencer İlkokulu 4/B Arda Işık Bayram
Trabzon 1. Kategori Hasan Ali Yücel İlkokulu 2/E Ebrar Mermertaş
Trabzon 1. Kategori Beşikdüzü Merkez İlkokulu 1/B Bengü Yavuz
Trabzon 1. Kategori Of Eskipazar İlkokulu 2/A Ebrar Demirdağ
Trabzon 2. Kategori Akçaabat 100. Yıl İlkokulu 3/A Zeynep Akşan
Trabzon 2. Kategori Beşikdüzü Merkez İlkokulu 4/C Ecrin Kırtay
Trabzon 2. Kategori Yeşiltepe İlkokulu 3/C Berra Ustamehmetoğlu
Erzurum 1. Kategori
Erzurum 1. Kategori
Erzurum 1. Kategori
Erzurum 2. Kategori Evliya Çelebi İlkokulu 3/A Nursima Dayı
Erzurum 2. Kategori Evliya Çelebi İlkokulu 3/A Sema Kasımoğlu
Erzurum 2. Kategori Dumlupınar İlkokulu 3/A Ahmet Furkan Yazıcı
Sinop 1. Kategori Boyabat Cengiz Topel İlkokulu 1/A Yusuf Muslu
Sinop 1. Kategori Merkez İstiklal İlkokulu 1/A Aras Rüzgar Çorman
Sinop 1. Kategori Boyabat Cengiz Topel İlkokulu 1/A Oğuzhan Tırıl
Sinop 2. Kategori Merkez İstiklal İlkokulu 4/B Eylül Deniz Demirkol
Sinop 2. Kategori Gerze Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 3/C Nehir Varoğlu
Sinop 2. Kategori Gerze Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 3/B Ece Kütük
Kahramanmaraş 1. Kategori Andırın Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 2 Müge Kayan
Kahramanmaraş 1. Kategori Andırın Tufanpaşa İlokulu 2 Ahmet Buğra Anteboğlu
Kahramanmaraş 1. Kategori Dulkadiroğlu İstiklal İlkokulu 1 Bulem Sepetyapan
Kahramanmaraş 2. Kategori Dulkadiroğlu 12 Şubat İlkokulu 3 İrem Duva
Kahramanmaraş 2. Kategori Türkoğlu Şehit Niyazi Ergüven İlkokulu 3 Asya Pınar Aksu
Kahramanmaraş 2. Kategori Dulkadiroğlu İstiklal İlkokulu 3 Hacı Halil Eymen Acer
Kayseri 1. Kategori H. Ahmed Yesevi İlkokul 2/K Zehra Karakaya
Kayseri 1. Kategori Osman Ulubaş İlkokulu 2/A Emine Şen
Kayseri 1. Kategori Mustafa Yazar 2/F Ayşe Yağmur Yıldız
Kayseri 2. Kategori Yıldırım Beyazıt ilkokulu 4/A Sinem San
Kayseri 2. Kategori Gazipaşa 3/B Duru Salgar
Kayseri 2. Kategori F. Zehra Dülgeroğlu 4/A Nisa irem Yıldırım
Aydın 1. Kategori 7 Eylül İlkokulu 2/B Beyza Dursun
Aydın 1. Kategori 7 Eylül İlkokulu 2/B Sıla Sivri
Aydın 1. Kategori Yahya Kemal Bayatlı İlkokulu 1/G İpek Çiçek
Aydın 2. Kategori Yörük Ali Efe İlkokulu 3/D Z. Maya Oral
Aydın 2. Kategori Yörük Ali Efe İlkokulu 3/D Zekeriya Yiğit Türközü
Aydın 2. Kategori Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3/A Ferhat Olgundur
Gaziantep 1. Kategori Sani Konukoğlu İlkokulu 1/K Cemre Kanlıoğlu
Gaziantep 1. Kategori Sani Konukoğlu İlkokulu 2/E İlayda Yıldırım
Gaziantep 1. Kategori Tahsin Yentur ilkokulu 2/İ E. Meryem Öcuk
Gaziantep 2. Kategori Tahsin Yentur ilkokulu 3/F Ali Can
Gaziantep 2. Kategori Tahsin Yentur ilkokulu 3/A Ecem Efsa Kara
Gaziantep 2. Kategori Umut İlkokulu 4/A Hamit Eren Kısa


Paylaş